MÖBLER / Bord / Slagbord 5005485
nr 500 5485
Slagbord
1800-tal, Furu, längd: 160, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:53:21
300 kr
400 kr
400 kr
350 kr
450 kr
700 kr
1.000 kr
800 kr
1.500 kr
6
1.700 kr