KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409567
nr 1240 9567
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Acke. 1942, Dans. Motivet: 30x50
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:33:52
150 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)