ART / Lithographs / Litograph in colors 11525524
nr 1152 5524
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Marknad, signed and numbered 18/150, bladets mått: 48x63, skadad ram.
LITOGRAPH IN COLORS, Marknad, signerad och numrerad 18/150, bladets mått: 48x63
Condition: skadad ram
Stig Claesson Slas, born 1928 in Stockholm, dead 2008, Swedish painter.
SEK 250
Monday December 11 2017
at 18:22:17
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
Stig Claesson Slas
Read more about Stig Claesson Slas