KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728132
nr 1572 8132
Luis Deza. Signerad, daterad 93. Olja på duk, 63x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:41:15
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr