![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7674117
*
nr 767 4117
Renate Bauer
(f. 1952), Sverige
Etsning, Renate Bauer, -77, 10 ex, motivets mått: 27x27
Renate Bauer, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juli 2012
kl 19:57:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/7 20:41:23
1
150 kr
13/7 12:38:12
1
Vinnande bud
16/7 19:34:09
2
150 kr
16/7 19:45:40
2
250 kr
16/7 19:46:16
2
350 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik renate bauer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:17
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:02
-
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:59
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:49
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:54
*
Renate Bauer
Renate Bauer, svensk bildkonstnär född 1952.
nr 767 4117
Renate Bauer
(f. 1952), Sverige
Etsning, Renate Bauer, -77, 10 ex, motivets mått: 27x27
Renate Bauer, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juli 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/7 20:41:23 | 1 | 150 kr |
13/7 12:38:12 | 1 | Vinnande bud |
16/7 19:34:09 | 2 | 150 kr |
16/7 19:45:40 | 2 | 250 kr |
16/7 19:46:16 | 2 | 350 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik renate bauer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:17 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:02 -
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:59 -
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:49 -
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:54