KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10136175
nr 1013 6175
Färgetsning
Katarinahissen, signerad, motivet: 30x42
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:23:22
6/12 17:53:10
150 kr
17/12 20:43:03
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm