KONST / Litografier / Färglitografi 14677159
nr 1467 7159
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad upplaga 290, yttermått inklusive ram: 58x66 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:32:34
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist