ART / Lithographs / Litograph in colors 16218143
nr 1621 8143
Berit Markevärn
(f. 1952), Sverige
Berit Markevärn (b. 1952), Sweden. Röd cykel. Signed, numbered 39/400. Litograph in colors, Image dimensions: 52x35 cm, outer dimensions including frame: 64x46,
LITOGRAPH IN COLORS, Röd cykel. Signerad, numrerad 39/400. Färglitografi, bildmått: 52x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x46 cm
Berit Markevärn, Swedish painter, born 1952.
SEK 200
Monday May 20 2024
at 20:45:50
150 kr