KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10187257
nr 1018 7257
Akvarell
monogramsignerad FB, 1902, Båt, motivet: 23 x 33
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:15:46
150 kr