ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 12166603
nr 1216 6603
Karta
"Stockholm på 1870-talet", litografi, Utgiven 1953. Motivet: 74x95
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:13:04
100 kr
1.100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr