KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167540
nr 1216 7540
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Grafiskt blad, Petter Thoen (f. 1943). Signerad, numrerad 9/90. Löst blad, bladets mått: 36x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:29:39
300 kr
350 kr
400 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen