ART / Lithographs / Litograph in colors 13152001
nr 1315 2001
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Bengt Ã…berg (b. 1941), Sweden. Signed, numbered 240/375, Fåglar vid lapporten. Subject: 58x52cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 240/375, Fåglar vid lapporten. Motivet: 58x52cm
Bengt Ã…berg, Swedish painter, born 1941.
800
SEK 400
Monday Mars 23 2020
at 18:09:56
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik