KONST / Litografier / Färglitografi 15618178
nr 1561 8178
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 110/175, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 60x88, oramad
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:02:29
4/9 17:47:12