KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229422
nr 1522 9422
Bengt Sandberg. Signerad, daterad 62, vårvinter. Olja på duk, 54x65 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:01:27
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)