KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13789001
nr 1378 9001
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 78/100 respektive 29/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:31:04
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel