KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13857138
nr 1385 7138
Gravyr
Kolorerad, hamnmotiv, 1800-tal. Motivet: 20x32, yttermått inklusive ram: 31x43 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:34:25
Gravyr
nr 1385 7138
Gravyr
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 22 mars 2021 |