KONST / Litografier / Färglitografi 10827879
nr 1082 7879
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 175/250, signerad, motivet: 48x34
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:17:18
200 kr
250 kr
350 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin