MÖBLER / Bord / Etagebord 6205638
nr 620 5638
Etagebord
med låda, Josef Frank, längd: 55, djup: 42, höjd: 55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 25 januari 2010
kl 18:30:52
1.100 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr