KONST / Litografier / Färglitografi 14676272
nr 1467 6272
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 15/200. Färglitografi, bildmått: 51x67cm, yttermått inklusive ram: 72x87cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:58:58
10/5 16:57:44
100 kr
16/5 18:24:25
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd