KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534110
nr 1453 4110
Oidentifierad konstnär. Trol 1900-talets första hälft. Svensk landgårdsidyll. Signerad. Olja på pannå, 50x71 cm, yttermått inklusive ram: 59x81 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:51:04
7/3 02:08:52