ART / Misc. paintings / Photograph 15482057
nr 1548 2057
Elisabeth Ohlson
(f. 1961), Sverige
Elisabeth Ohlson (b. 1961), Sweden. Portrait. Signerad Elisabeth Ohlson Wallin, ej numrerad. Sheet: ca 50x40 cm, unframed,
PHOTOGRAPH, Porträtt. Signerad Elisabeth Ohlson Wallin, ej numrerad. Bladets mått: ca 50x40 cm, oramad
Elisabeth Ohlson, Swedish fotograf born 1961.
1500
SEK 1000
Monday June 19 2023
at 18:27:46
19/6 18:17:19
- Thema-auction
Jun 19
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer