KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409411
nr 1440 9411
Emil Nordberger
(1889-1942)
Oljemålning, Emil Nordberger (1889-1942), Kråkor. Signerad. Olja på pannå, 34x49, yttermått inklusive ram: 38x54 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:40:51
200 kr