SILVER & METAL / Silver / Bestick 255155
nr 25 5155
BESTICK
Lenght: ()
15 del, silver, 1800-tal
400
SEK 300
Monday December 18 2000
at 16:00:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver