KONST / Litografier / Litografi 9434102
nr 943 4102
Litografi
Jean Söderberg, komposition, 1/40, signerad, -71, motivet: 32x27
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:35:15
150 kr
200 kr
16 feb