![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Serigrafi 12644551
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa germany litografier serigrafi tyska tyskland tyskt werner pfeiffer
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa germany litografier serigrafi tyska tyskland tyskt werner pfeiffer
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15