KONST / Litografier / Färglitografi 15243234
nr 1524 3234
Färglitografi
Anders Dahl, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 23x31,5, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:50:41
24/2 08:39:42
100 kr
26/2 13:46:55