MÖBLER / Bord / Soffbord 14077153
nr 1407 7153
Soffbord
+ telefonhylla, 2 delar, Stringmodell, teak / metall. Bredd: 35-62, djup: 35x20, höjd: 14-51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:55:33
100 kr
200 kr