KONST / Litografier / Färglitografier 13846493
nr 1384 6493
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 12st, PT, numrerade, skärgårdsmotiv, yttermått inklusive ram: 43x57cm. Signerad. Signerad
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:41:17
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne