KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6033369
nr 603 3369
Gravyrer
+ litografier, 7 st. bland annat Hans Johansson/Gösta Ehrenberg/Lindström, oramade
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:14:06
5/10 17:09:06
Karl Lindström (1865-1936)