KONST / Litografier / Färglitografi 15103161
nr 1510 3161
Linda Gustafsson Nameth
(f. 1947), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad 69/210. Färglitografi, bildmått: 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x40 cm
Linda Gustafsson Nameth, svensk målare född i Jönköping 1947.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:50:59
10/12 22:46:11
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Linda Gustafsson Nameth
Läs mer om Linda Gustafsson Nameth