KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691283
nr 1269 1283
Kurt Björkegren
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Kurt Björkegren (f. 1929), komposition, Signerad. Olja på pannå, 20x13 cm
Kurt Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:46:41
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Kurt Björkegren
Läs mer om Kurt Björkegren