KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14409291
nr 1440 9291
Bror Hjorth
(1894-1968), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 120/310, flicka med fågel. Bildmått: 25x19, yttermått inklusive ram: 44x34 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:58:23
20/12 19:53:24
Bror Hjorth
Läs mer om Bror Hjorth