GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 8064322
nr 806 4322
Matservisdelar
ca 35 del, Gustafsberg, 'Östersund' 1910-tal, Bla Terrin
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:16:21
4/2 15:54:06
150 kr
4/2 17:30:35