KONST / Litografier / Färglitografi 12757208
nr 1275 7208
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/375. Motivet: 46x36 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:28:19
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson