KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185048
nr 1318 5048
Oidentifierad konstnär. Vattenlandskap. Signerad. Olja på duk, ca 30x40 cm
Kondition: färgbortfall, skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:34:24
2/4 21:04:45
300 kr
5/4 04:33:17