KONST / Litografier / Färglitografi 14346050
nr 1434 6050
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 294/360, daterad 1970. Färglitografi, bildmått: 68x51cm, yttermått inklusive ram: 80x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:17:12
25/11 21:59:37
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe