MÖBLER / Bord / Matbord 11543517
nr 1154 3517
Matbord
England, längd: 162 cm, djup: 106 cm, höjd: 75 cm, + 2 iläggx46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:04:30
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)