ART / Lithographs / Litographs in colors 13614001
nr 1361 4001
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
3 pcs. Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. Signed, numrerade 2//99, 12/99 respektive 39/99, daterade 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respektive 53x70 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st. Signerade, numrerade 2//99,12/99 respektive 39/99, daterade 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respektive 53x70 cm
Lowell Nesbitt, amerikansk painter born 1933, dead 1993.
300
SEK 350
Monday November 23 2020
at 18:08:20
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
Lowell Nesbitt
Read more about Lowell Nesbitt