GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 11198541
nr 1119 8541
PORCELAIN
32 pieces, China, Blåvitt kompaniporslin, wear, damages, minor cracks, cracks.
32 delar, Kina, Blåvitt kompaniporslin
Condition: slitage, skador, nagg, spricka/ sprickor
1000
SEK 1500
Monday July 17 2017
at 19:46:22
700 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
PORCELAIN
nr 1119 8541
PORCELAIN
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 1500 |
Monday July 17 2017 |