KONST / Litografier / Färglitografi 13229229
nr 1322 9229
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Färglitografi, Troll. Signerad, numrerad 385/400, daterad -69. Motivet: 46x38 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:11:04
100 kr
150 kr
300 kr