ART / Oil paintings / Oil painting 13429060
nr 1342 9060
OIL PAINTING
Bo Tilliander, "Dalarö", 1980. Oil on panel, signed, 43x49,
Bo Tilliander, "Dalarö", 1980. Olja på pannå, signerad, 43x49 cm
SEK 250
Monday August 24 2020
at 20:45:24
100 kr
150 kr
200 kr