ART / Lithographs / Litograph 7256623
nr 725 6623
LITOGRAPH (F)
signed, 146/150, subject size: 67x48,
Signerad, 146/150, motivets mått: 67x48
800
SEK 450
Monday November 14 2011
at 19:50:27
300 kr
400 kr