KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7325615
nr 732 5615
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Träsnitt, 3 st. Åke Holm (1900-1980), signerade, motivets mått: 15x15 + 19x17
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:46:03
17/12 22:11:27
300 kr
19/12 17:41:03