KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636661
nr 1363 6661
Wilhelm von Gegerfelt
(1844-1920), Sverige
Akvarell, Skiss, Marin, Signerad, bladets mått: 46x33 cm
Kondition: ej ramad,
Wilhelm von Gegerfelt, född 1844 i Göteborg, död 1920, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:34:12
300 kr
350 kr
700 kr
Wilhelm von Gegerfelt
Läs mer om Wilhelm von Gegerfelt