KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13614508
nr 1361 4508
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad, 310-upplaga. Motivet: 27x23,5cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:22:40
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén