ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7223586
nr 722 3586
förgylld, Nyrokoko, längd: 74, höjd: 78
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 oktober 2011
31/10 11:10:06
31/10 11:22:26
1.100 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.