MÖBLER / Bord / Spelbord 14556110
nr 1455 6110
Spelbord
1890-tal. Bredd: 88. Djup: 44 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:49:28
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)