KONST / Litografier / Färglitografi 13062059
nr 1306 2059
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Musse Pigg. Signerad, numrerad 315/1000. -83. Motivet: 45x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:07:17
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg