KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243354
nr 1524 3354
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Neapel". Olja på duk, 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 85x120 ca
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:50:07
3.000 kr
3.200 kr