KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10603224
nr 1060 3224
Harriet Sundström
(1872-1961), Sverige
Oljemålning, Harriet Sundström (1872-1961), signerad, 'Hölasset', 27x38, pannå
Kondition: slitage, skador
Harriet Sundström, svensk bildkonstnär född 1872, död 1961.
Utrop:
800 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 20:01:40
Harriet Sundström
Läs mer om Harriet Sundström